O nás

Vážení a milí klienti, vítejte na stránkách nové cestovní agentury GLENDA TOURS.

Naše zavedená cestovní agentura se nachází v příhraničním městě Kraslice.
Hlavní činností agentury je prodej kvalitních produktů našich smluvních a obchodních partnerů na poli cestovního ruchu. Nemáte-li jasno kam cestovat a kterou cestovní kancelář si vybrat, obraťte se na nás. Na základě Vašich požadavků Vám pomůžeme s výběrem té nejvhodnější dovolené právě pro Vás.

Nabízíme prodej zájezdů všech českých i německých cestovních kanceláří.
Prodáváme pobytové, poznávací a individuální zájezdy prověřených cestovních kanceláří.
Specializujeme se na wellness pobyty a nabízíme i proaktivní zimní a letní dovolené.
V naší nabídce naleznete zájezdy do všech významných turistických destinací. Od států středozemního moře až po exotické oblasti jako jsou například Thajsko, Maledivy, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty, Keňa, Dominikánská republika, Kuba a mnoho dalších.

Zároveň si u nás můžete koupit letenky do celého světa a mezinárodní autobusové jízdenky společnosti Student Agency.


Každý den jsme tu pro Vás a připravujeme nejaktuálnější a nejzajímavější novinky, které se na trhu se zájezdy objeví.

Všichni naši smluvní partneři, jejichž produkty nabízíme, jsou pojištěni proti úpadku. Toto se týká i německých cestovních kanceláří. Samozřejmostí je také garance shodné ceny s cenou zájezdu u pořádající cestovní kanceláře a zachování všech výhod včetně slev a bonusů.

Vždy Vám rádi poradíme s ubytováním, dopravou a dalšími doplňkovými službami. Naším hlavním cílem je, abyste se ze svých dovolených vraceli nadšení, spokojení, odpočatí a plní zážitků.

Děkujeme všem, kteří využili nebo kteří se chystají využít služeb naší cestovní agentury GLENDA TOURS. Těšíme se na Vaši návštěvu u nás a doufáme, že i nadále budete s našimi službami spokojeni.


Váš tým cestovní agentury GLENDA TOURS

Našimi partnery jsou:

CK Neckermann, Thomas Cook, Öger Tours, Alltours, TUI, 1-2-Fly, Dertour, FTI, ITS, Jahn Reisen, Tjaereborg, EXIM tours, CK Blue Style, CK Čedok, CK Fischer, CK Vítkovice Tours, CK Eso Travel, Canaria Travel, Greece tours, VTT, CK Alexandria, CK Inex, ABC tours, Tempo tours, Azur Reizen, Maxi Reizen, Orbis Link, Kovotour, CK Brenna, Adrialand, AGL Travel, CK Ludor, CK Dolce Vita, Horizon Travel, CK Nev-Dama, CK AD plus, CK Kellner, America Tours, CK Dolce Vita, CK Orex, AGL Travel, CK Victoria, Expecta,  Student Agency, Air Berlin, Condor, TICKETSTREAM, pojišťovna Generali a další.